Terugblik en tips van matchkoningin Priscilla
Tweelingmoeder Priscilla zoekt al 2,5 jaar de leukste setjes uit voor zoon Lucas en dochter Esmee. Tijd voor een terugblik in de nieuwe inspiratieblog van onze matchkoningin!
Ik probeer jullie met mijn blogs te inspireren in het matchen van kleding voor jullie tweeling. Ik doe het dagelijks. En als ik al de foto’s terugkijk, zie ik dat ik er eigenlijk al vanaf hun geboorte best constant in ben. Ik realiseer me dan ook meteen hoe hard het gaat: Lucas en Esmee zijn alweer 2,5 jaar oud!
Tip: hang de eerste kleertjes boven hun bedjes
Een van onze kraamcadeaus was een matchend setje. We hadden shirtjes gekregen van Name-it in roze en blauw met de tekst ‘Born in 2014’. Lucas en Esmee hebben deze shirtjes heel vaak gedragen, ook bij een fotoshoot. De shirtjes passen natuurlijk al lang niet meer, maar hangen nu in hun kamertje boven de bedjes. Meteen een goede tip, want zo kun je kleding wat langer gebruiken dan alleen de eerste paar maanden. Je zou de eerste shirtjes bijvoorbeeld ook kunnen inlijsten.
Verder koos ik toen ze klein waren vaak voor setjes van hetzelfde merk, maar dan in een andere kleurstelling. En voor setjes met matchende teksten. Zo hadden mijn kids vaak iets aan van Lief! Lifestyle: Esmee droeg het setje in het roze met de tekst ‘Lief’ en Lucas in het blauw met de opdruk ‘Stoer’.
‘Vaderdag is een geweldige dag om te matchen’
Ook uniseks doet het altijd goed. Ik had voor Lucas en Esmee van Baby-Dump witte shirts met de tekst ‘50% mama en 50% papa’. Een van mijn favoriete combinaties – niet uniseks, maar in roze en blauw – waren shirts met de tekst ‘Proud to be stout!’
De shirts waar ik de meeste reacties op kreeg, waren teksten die (bijna) speciaal voor tweelingen zijn. Bijvoorbeeld ‘1 for the money’ en ‘2 for the show’. Maar ook: ‘He did it’ en ‘She did it’. En: ‘De liefste broer is toevallig mijn broer’ en ‘De liefste zus is toevallig mijn zus’.
Vaderdag is een geweldige dag om te matchen. Lucas droeg tijdens de eerste Vaderdag een blauwe set met de opdruk ‘My dad is the best’ en Esmee had een roze set met ‘Daddy’s little star’. Deze waren van Zeeman, maar Hema heeft dit jaar leuke rompers. Bijvoorbeeld deze en deze!
‘Deel jouw setjes met matchende teksten!’
Ook nu ze 2,5 jaar oud zijn, heb ik nog shirtjes met matchende opdruk. Voorbeelden hiervan zijn ‘King for a day’ en ‘Queen for a day’, maar ook ‘Double the trouble’ en ‘Twice the fun’. Mijn laatste aanwinst: shirts met de opdruk ‘Prince Charming’ en ‘Drama Queen’.
Ik weet zeker dat er meer mama’s zijn die superleuke shirtjes met matchende teksten hebben voor hun tweeling. Ik zou het dus leuk vinden als je ze met ons deelt, liefst met foto. Dat kan via de Facebookpagina van TwinZine. Zo kunnen we elkaar weer inspireren!
De volgende keer laat ik jullie zien hoe ver ik ben doorgeslagen in mijn matchverslaving en dat ik het lang niet alleen met kleding doe.
Foto’s: Priscilla